Az AiCAN teljes mértékben magyar tulajdonban lévő társaság. Csapatunk saját fejlesztésű mesterséges intelligencián alapuló termékét értékesíti az ipar számára. Szoftvereink segítségével a monoton, lélekölő munkafolyamatok támogatottá és automatizálttá válnak. Ha szeretnél izgalmas kihívásokkal szembenézni, és egy családias hangulatú csapat oszlopos tagja lenni, várjuk jelentkezésed:

ÜZLETKÖTŐ

pozícióba.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

    • Aeye termék bemutatása.
    • Új partnerek felkeresése.
    • Üzleti tárgyalások szervezése.
    • Kiszervezett menedzselési, szervezési feladatok teljes körű, önálló ellátása.

TÉGED KERESÜNK AKKOR, HA:

    • talpraesetten, önállóan, nagy magabiztossággal állsz feladataidhoz;
    • szereted az állandó pörgést;
    • a felmerülő feladatokban nem a problémákat találod meg, hanem a megoldás után kutatsz;
    • hosszú távra el tudnád képzelni magad nálunk;
    • pontos vagy, precíz, és tudod milyen szoros határidőkkel dolgozni;
    • szereted, ha nem máson, hanem rajtad múlik;
    • izgalmasnak találod, hogy egy csapat létfontosságú tagja lehetsz;
    • pozitív életszemlélet és lelkesség jellemez;
    • szereted, ha a teljesítményed azonnal meglátszik juttatásaidban;

ELŐNY, HA:

    • Budapesten tartózkodsz hétköznapokon.
    • Üzletkötői / értékesítési tapasztalattal rendelkezel.
    • Jogosítvánnyal rendelkezel.

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

    • Home office lehetőséget.
    • Korrekt juttatási csomagot.
    • Kihívásokkal teli, izgalmas feladatokat.
    • Utat a fejlődésre, és a kreatív ötletek megvalósítására.
    • Családias, barátságos légkört.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

    • Üzletkötő.
    • Részmunkaidő.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

SZAKMAI TAPASZTALAT:

    • Üzletkötői, vagy értékesítői tapasztalat előnyt jelent.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    • Otthonról végezhető.

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgozál velünk, arra kérünk, hogy küldd át e-mail címünkre, az info@aican.hu-ra a fényképes önéletrajzod, és mi felvesszük veled a kapcsolatot.

Close Menu